Leśniczówka (849)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Konrad wciąż nie może sobie przypomnieć, jak doszło do wypadku. Udaje się z Kasią na miejsce zdarzenia. Szyk i operator kamery preparują filmik, który ma ośmieszyć Mariannę. Sprzedają nagranie prasie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Janusz spędza namiętną noc z Tamarą. Daniel chodzi rano niewyspany. Podczas drzemki śni mu się dziewczyna ojca. Młody Karcz zaczyna jej unikać. Konrad wciąż nie może sobie przypomnieć, jak doszło do wypadku, który spowodował u niego utratę pamięci. Udaje się z Kasią na miejsce zdarzenia. Dochodzą do wniosku, że ktoś musiał zepchnąć Lesińskiego z wzniesienia. Finaliści show o szyciu jednoczą się, co skłania Szyka i operatora do spreparowania filmiku, mającego na celu ośmieszenie Marianny. Sprzedają nagranie prasie. Wiesiek jest załamany, ale żona przekonuje go, że to manipulacja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...