Animowanki: Pamiętnik Florki: Starsza siostra (13)

(The Older Sister)

serial animowany Polska 2014  b.o.

W skrócie

Na świecie pojawia się rodzeństwo Florki - bliźniacy Ludomir i Lutosław. Do rodziny przychodzą goście z prezentami dla maluchów. Dziewczynka jest załamana, gdyż nikt nie zwraca na nią uwagi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mała ryjówka Florka jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Nie do końca dowierza dorosłym, więc wszystko sprawdza sama i oczywiście dochodzi do własnych wniosków, niekoniecznie słusznych, ale zawsze bardzo odkrywczych. Jak każdy maluch, Florka dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Uczy się także nazywać, rozumieć i oswajać swoje emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Rodzice Florki nie zawsze wykazują zainteresowanie problemami córki, a czasem ich wręcz nie rozumieją. Jedna rzecz jednak jest nienaruszalna - Florka czuje się kochana, co daje jej siłę, wiarę w siebie i odwagę do zadawania pytań.

W tym odcinku

Na świecie pojawia się rodzeństwo Florki - bliźniacy Ludomir i Lutosław. Do rodziny przychodzą goście z prezentami dla maluchów. Dziewczynka jest załamana, gdyż nikt nie zwraca na nią uwagi. Babcia Balbina pomaga Florce uporać się z zazdrością.

Zobacz także

Ładuję...