Na sygnale: Carpe diem (539)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Alek i Benio pocieszają przygnębioną po rozstaniu Britney. Podczas dyżuru dostają wezwanie do pieszego potrąconego przez auto. Julka orientuje się, że sprawcą wypadku może być jej były ukochany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Alek i Benio starają się pocieszyć przygnębioną Britney, która rozstała się z Danielem. Podczas dyżuru ratownicy dostają wezwanie do pieszego potrąconego przez auto. Julka orientuje się, że kierowcą, który uciekł z miejsca wypadku, może być jej były ukochany. Wkrótce wychodzi na jaw, że Daniel stracił panowanie nad samochodem. Sam staje się pacjentem zespołu Vicka. Britney zyskuje pewność, że to właśnie on jest piratem drogowym, który o mało nie zabił człowieka. Na politechnice dochodzi do poważnego wypadku z udziałem robota. Na miejsce udaje się ekipa doktora Góry. Zdzisio kupuje w końcu pierścionek zaręczynowy. Z pomocą Bronka próbuje zorganizować romantyczne oświadczyny. Niestety randka seniora z Wiesią w rocznicę ich pierwszego pocałunku ma finał w szpitalu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...