Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3781

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ostrowski bierze urlop na żądanie. Hoffer dowiaduje się o jego dramacie. Beata mówi Elizie, że rzuciła pracę. Koleżanki analizują plan założenia firmy taksówkarskiej tylko dla kobiet.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Ostrowski bierze urlop na żądanie. Nie informuje jednak nikogo o swoich problemach ze wzrokiem. Jest przekonany, że oślepnie. Ewa stara się uspokoić męża. Tymczasem Hoffer jest zaskoczony tym, że Ostrowski powierzył Łucji operację. Kiedy przyjaciel nie odbiera telefonu, Kamil odwiedza go w domu. Słysząc o dramacie Arka, natychmiast jedzie z nim do prywatnej kliniki. Beata mówi Elizie, że rzuciła pracę. Koleżanki analizują plan założenia firmy taksówkarskiej tylko dla kobiet. Słyszy to Kopciowa, która przysiada się do nich i proponuje, że będzie dla nich pracować. Beata jest jednak w szoku, gdy słyszy, że Helena nie prowadziła auta od pięciu lat. Kopciowa prosi więc Wojtka o lekcje jazdy. Bednarczuk przeżywa kryzys - jest podłamana swoim wiekiem i wyglądem. Wyznaje Dance, że chce umówić się na zabieg odmładzający. Tymczasem Grzesiek, Hela i ich przyjaciele muszą ostatecznie zdecydować o kierunkach swoich studiów. Nauczyciele doradzają, aby słuchali serca. Smolny wszystkich zaskakuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...