Barwy szczęścia | odc. 2954

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz postanawia poszukać pracy w mediach i napisać książkę. Ksawery stara się pogodzić rodziców. Sprowadza do domu Walerię. Jerzy kontynuuje walkę o zamontowanie na osiedlu progów zwalniających.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Łukasz postanawia poszukać pracy w mediach i napisać książkę. Zdradza swoje plany Stańskiemu. Tymczasem Kasia wyznaje Agnieszce, że rozstała się z mężem. Krewna okazuje jej swoje wsparcie. Ksawery robi wszystko, by pogodzić rodziców. Sprowadza do domu Walerię. Jerzy kontynuuje walkę o zamontowanie na osiedlu progów zwalniających. Zaprzyjaźnia się z Jaworskim. Robert oferuje Halickiej, że będzie zawoził jej syna Karola na treningi piłkarskie. Chłopiec jednak swoim zachowaniem wyprowadza Stefaniaka z równowagi. Na jego agresję wobec dziecka reaguje Marczak, który grozi wezwaniem policji. W "Szoku" pojawia się artykuł o wojnie Oliwki z Ewą Poraj. Dziewczyna staje się obiektem hejtu w sieci. Klemens odradza jej walkę z dręczycielami w sądzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...