Leśniczówka (847)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Magda i Jacek odbywają szczerą rozmowę. Wbrew oczekiwaniom Mondrasiuk nie prosi o odwołanie sprawy rozwodowej. Zwierza się później Tomkowi, że kocha żonę. Tamara ma pretensje do Janusza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Magda i Jacek odbywają szczerą rozmowę. Wbrew oczekiwaniom Mondrasiuk nie prosi o odwołanie sprawy rozwodowej. Zwierza się później Tomkowi, jak bardzo kocha swoją żonę. Tamara ma pretensje do Janusza o serię telefonów poprzedniego dnia. Uważa, że zazdrość jest dowodem na brak zaufania. Prosi Karcza, aby się uspokoił. Oburzony Janusz spędza wieczór samotnie. Ojciec Misi i Franka w ostatniej chwili odwołuje przyjazd do Warszawy. Dzieci zostają więc na weekend bez opieki. Robert postanawia zabrać je do Aquaparku, udając, że jest to inicjatywa ich taty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...