Leśniczówka (846)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Prawniczka namawia Jacka do oczernienia żony w sądzie. Mężczyzna rezygnuje z jej usług. Tamara ma służbowe spotkanie z byłym partnerem. Janusz nie potrafi sobie poradzić z zazdrością.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Prawniczka Jacka namawia go do oczernienia żony w sądzie. Zbulwersowany Mondrasiuk postanawia zrezygnować z usług adwokatki. Pati jest świadkiem jego pożegnania z kobietą i jest przekonana, że się spotykają. Tamara ma służbowe spotkanie ze swoim byłym partnerem. Janusz nie potrafi sobie poradzić z zazdrością i wydzwania do Stańczyk, zostawiając jej wiadomości na poczcie głosowej. Zakochani Ewa i Krzysztof nawet w pracy nie mogą się powstrzymać przed okazywaniem sobie uczuć. Robert ponownie spotyka się z Frankiem na treningu. Lila wyjeżdża na weekend i prosi swojego byłego męża, aby zajął się dziećmi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...