Django: The Lady (2)

serial przygodowy Francja/​Włochy 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Sarah odkrywa szyb naftowy. Wraz z Johnem postanawia zaciągnąć pożyczkę, by kupić wiertło. Na ich drodze staje jednak Elizabeth Thurman. Django, wspierany przez synów Johna, rusza parze z odsieczą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rewolwerowiec Django (Matthias Schoenaerts) przybywa do New Babylon, miasteczka w Teksasie założonego przez Johna Ellisa (Nicholas Pinnock), gdzie schronienie może znaleźć każdy wyrzutek. Osiem lat temu jego rodzina została zamordowana, a udręczony przybysz wciąż szuka sprawiedliwości. Odnajduje tu swoją dorosłą już córkę, Sarah (Lisa Vicari), której udało się przeżyć. Nie zamierza już nigdy jej opuszczać. Wraz z dziewczyną, Ellisem i jego synami staje do walki z nienawistną Elizabeth Thurman (Noomi Rapace), zwaną Damą z Elmdale. Kobieta chce, by ziemia, na której znajduje się New Babylon, wróciła do jej rodziny. Serial na motywach spaghetti westernu Sergia Corbucciego z 1966 roku.

W tym odcinku

Sarah odkrywa wydrążony pod New Babylon szyb naftowy. Wraz z Johnem postanawia zaciągnąć pożyczkę w banku w Elmdale, by kupić wiertło. Na ich drodze staje jednak Elizabeth Thurman. Django, wspierany przez synów Johna, rusza parze z odsieczą.

Występują

Twórcy

Ładuję...