Barwy szczęścia | odc. 2952

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika wypomina Halickiej jej związek z Robertem. Humor urzędniczki zmienia się, kiedy widzi Stefaniaka flirtującego z jej koleżanką z pracy. Sadowscy rozmawiają o warunkach swojego rozstania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Dominika wypomina inspektor Halickiej jej związek z Robertem. Humor urzędniczki zmienia się, kiedy dostrzega Stefaniaka flirtującego z jej koleżanką z pracy. Ukochany Wandy żąda od niej, żeby skompromitowała dziewczyny z Feel Good. Ma zasugerować, że dopuściły się one oszustwa. Rozalka nie przestaje płakać. Zmęczona tym Emilka próbuje zdobyć wyciszające słuchawki. Przekonuje Emila, by ten spłacił dług po przegranym zakładzie o płeć jej siostry. Sadowscy rozmawiają o warunkach swojego rozstania. Łukasz ma się wyprowadzić, a dom na wsi zostanie sprzedany. Kiedy Ksawery dowiaduje się o ich decyzji, od razu protestuje. Chłopiec jest załamany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...