Klan | odc. 4291

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał dowiaduje się, że partner Mildy jest podejrzewany o handel narkotykami. Aleks nie może się doczekać randki z Gabrielą. Paweł i Wiga planują, jak spędzić dzień, by nie natknąć się na Skoczka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Franka opowiada w firmie o spotkaniu z Mildą. Wyznaje, że miała wrażenie, że kobieta była pod wpływem środków odurzających. Zaniepokojony Michał dzwoni do detektywa, który wyjaśnia mu, że adres, pod który pojechała Franka, jest mu dobrze znany, a partner Mildy jest podejrzewany o handel narkotykami. Gabriela zgadza się na spotkanie z Aleksem. Kolega Konrada jest pewny, że kobieta uległa jego urokowi. Snuje romantyczne wizje. Wilczyńska jednak brutalnie go sprowadza na ziemię. Karolina czeka przed firmą Pauliny. Ta jednak, zaskoczona, nie ma czasu na rozmowę i proponuje spotkanie w innym terminie. W domu podekscytowana opowiada o koleżance z domu dziecka. Paweł i Wiga planują, jak spędzić dzień, by nie natknąć się na sąsiada Skoczka. Teoretycznie bowiem powinni być w Krakowie. Wieczorem, gdy wracają do domu zaczynają szukać Tropka, który gdzieś się zgubił. Zgubę przynosi Skoczek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...