Chicago P.D. 10: W głąb (7)

(Chicago P.D.: Into the Deep)

serial kryminalny USA 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Udaje się zdobyć dowody przeciwko Seanowi O'Nealowi. Upton i reszta ekipy pracują nad tym, by rozwiązać tę sprawę. Odkrywają, że Sean jest bardziej nieuchwytny i niebezpieczny, niż początkowo sądzili.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół policjantów, którymi do niedawna dowodził Hank Voight (Jason Beghe), dba o bezpieczeństwo mieszkańców Chicago. W tym sezonie szef ekipy usiłuje sobie radzić z kolejnymi trudnościami. Zmiany nie omijają struktury zespołu, co prowadzi do nowych konfliktów i wyzwań, w tym do zmiany na stanowisku szefa ekipy. Relacje między Kim Burgess (Marina Squerciati) a Adamem Ruzkiem (Patrick John Flueger) są wyjątkowo napięte. Kobieta podejrzewa, że jej partner coś przed nią ukrywa. W jednym z odcinków śledczy ścigają skazańca, który porywa więzienną karetkę i bierze za zakładnika jednego ze strażników.

W tym odcinku

W końcu udaje się zdobyć mocne dowody przeciwko Seanowi O'Nealowi. Upton i reszta ekipy pracują wytrwale nad tym, by rozwiązać tę sprawę. Odkrywają, że Sean jest bardziej nieuchwytny i niebezpieczny, niż początkowo sądzili.

Występują

Twórcy

Ładuję...