Cesar Millan: lepszy człowiek, lepszy pies: Walka o awokado (11)

(Cesar Millan: Better Human, Better Dog 2: Avocado Aggression)

serial dokumentalny USA 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doberman i rottweiler wciąż wszczynają bójki o jedzenie. Właściciele obawiają się, że ich agresja zagrozi dzieciom. Cesar pomaga również mieszańcowi pitbulla poradzić sobie z lękiem separacyjnym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pandemia sprawiła, że bardzo wiele osób zapragnęło mieć czworonożnych przyjaciół. Dzięki temu porzucone i bezdomne psy znalazły nowe domy. Nie wszyscy opiekunowie jednak potrafią odpowiednio zająć się swoim pupilem, zwłaszcza takim, który z powodu doświadczonych traum ma problemy behawioralne. Najtrudniejszymi przypadkami zajmie się behawiorysta Cesar Millan.

W tym odcinku

Behawiorysta jedzie do rodziny z dwiema córkami i dwoma silnymi psami, dobermanem i rottweilerem, którzy wciąż wszczynają bójki. Powodem walk jest jedzenie, a zwłaszcza uwielbiane przez psy awokado. Właściciele zwierząt obawiają się, że ich narastająca agresja może poważnie zagrozić dzieciom. Cesar pomaga również Olliemu, mieszańcowi pitbulla, poradzić sobie z lękiem separacyjnym, tak aby jego pani nie musiała rezygnować z planowanej przeprowadzki za ocean.

Zobacz także

Ładuję...