Barwy szczęścia | odc. 2951

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia bierze udział w rozpoczęciu roku szkolnego Ksawerego. Mówi Bożenie, że chce odejść od Łukasza. Malwina i Rozalia opuszczają szpital. Oliwka dowiaduje się, że spadła sprzedaż jej kosmetyków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Kasia bierze udział w rozpoczęciu roku szkolnego Ksawerego. Zwierza się Bożenie, że postanowiła odejść od Łukasza po tym, jak naraził on rodzinę na niebezpieczeństwo. Sadowski wciąż kocha żonę, ale zgadza się na ich rozstanie. Malwina wraz z Rozalią w końcu wychodzą ze szpitala. W domu rodzinę odwiedza Rawiczowa. Daje świeżo upieczonym rodzicom niechciane rady, co bardzo nie podoba się Marczakowi. Emilka, ku radości dorosłych, otacza swoją siostrzyczkę troskliwą opieką. Oliwka dowiaduje się, że za sprawą afery z Ewą Poraj spadła sprzedaż jej kosmetyków. Madzia jest zła na przyjaciółkę, przez którą stała się ofiarą internetowej nienawiści ze strony internautów. Kłóci się też z Wiktorem. Tomasz robi, co w jego mocy, by pocieszyć ukochaną. Obawia się jednak, że firma Oliwki lada chwila splajtuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...