Leśniczówka (844)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Edytka obiecuje, że jeśli Artur udowodni winę Gałka w sprawie biletu, Henryk się wyprowadzi. Krawczyk jednak się poddaje. Kasia traktuje Konrada z dystansem. Jej postawę zmienia rozmowa z mamą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Edytka obiecuje, że jeśli Artur udowodni winę Gałka w sprawie anulowanego biletu do Szwecji, Henryk się wyprowadzi. Krawczyk nie jest jednak w stanie tego dowieść i w końcu poddaje się. Relacja Tamary i Janusza rozkwita. Zakochani okazują sobie uczucia nawet w urzędzie. Stańczyk robi Januszowi niespodziankę i późnym wieczorem zjawia się przed drzwiami jego domu. Kasia wciąż odnosi się do Konrada z dystansem. Dopiero rozmowa z mamą uświadamia jej, że wreszcie może być szczęśliwa. Gdy Lesiński wraca od lekarza, zaczynają się namiętnie całować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...