Klan | odc. 4290

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czesia mówi Brajanowi, że człowiek, który przepisał jej dom, molestował ją. Franka odrzuca zaproszenie Michała do restauracji i wychodzi z firmy. Kiedy przejeżdża pod domem Mildy, kobieta ją zaczepia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Brajan domaga się wyjaśnień od Czesi, chciałby wiedzieć więcej na temat jej przeszłości. Czesia opowiada, że człowiek, który przepisał jej spadek, molestował ją. Waha się, czy przyjąć dom. Zofia wspomina Paulinie, że poprzedniego dnia szukała jej pewna młoda kobieta. Po południu Zofia i Zbyszek widzą ją przed domem. Aleks czeka w restauracji na Gabrielę. Gdy zaczyna z nią nachalnie flirtować, kobiecie kończy się cierpliwość. Leokadia uważa, że doktor Lubicz powinien ćwiczyć grę w brydża, umawia się z nim na spotkanie. Kiedy rozkładają karty, zagląda również Skoczek. Michał zaprasza Frankę do atrakcyjnej restauracji. Dziewczyna jednak wykręca się ważnym kursem i wychodzi z firmy. Jedzie pod dom, w którym mieszka Milda. Kiedy kobieta wychodzi, zaczepia ją.

Występują

Zobacz także

Ładuję...