Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3778

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika wprowadza się do mamy. Maria czuje, że Cieślik wybaczy jej córce. Martyna pociesza Damiana. Brygida ma problem z fizyką. Tym razem nie prosi o pomoc Tadeusiaka. Wzbudza to podejrzenia Przybysz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Monika wprowadza się do mamy. Maria czuje, że Cieślik nadal kocha jej córkę i wkrótce wybaczy jej zdradę. Tymczasem do biura Damiana wpada Martyna. Siostra Szulca pociesza go i oznajmia, że też została zdradzona. Okazuje się, że ich dwójka bardzo dobrze się dogaduje. Kaja jest wdzięczna Idze i Robertowi za powstrzymanie jej przed zabiciem prokuratora. Brygida wciąż nie rozumie fizyki i potrzebuje pomocy. Tym razem nie prosi o nią Tadeusiaka, czym wzbudza podejrzenia Przybysz. Gwiazda chce rozwieść się z żoną. Prezes dziękuje dziennikarzom za pomoc i obiecuje odwołać zwolnienia. Stawia im jednak jeden warunek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...