Uroczysko (50)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata zastaje u Filipa kobietę owiniętą w prześcieradło. Policjanci muszą ustalić znaczenie liter na przedramieniu denata, a także wyjaśnić akt satanizmu zgłoszony przez szpitalnego dozorcę.

Oglądaj w telewizji

Czw 27.06 14:30
Polsat Serialelogo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Gdy Agata staje przed drzwiami Filipa, nie spodziewa się, że za jego plecami zobaczy kobietę owiniętą tylko w prześcieradło. Pani komisarz udaje się ukryć rozczarowanie. Tymczasem w komendzie czeka na policjantów kilka spraw do rozwiązania - muszą zrozumieć, co oznaczają litery napisane flamastrem na przedramieniu denata. Do tego dojdzie jeszcze akt satanizmu zgłoszony przez szpitalnego dozorcę i śpiew diabła, który słyszy jedna z pacjentek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...