Łowcy skarbów. Kto da więcej? (263)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Ewelina prezentuje serwis kawowy dla lalek z lat 70. O jego historii opowie Jakub Naumiuk. Jako drugi do licytacji przystąpi pan Mateusz, który przywiózł szklaną paterę ze złotym wykończeniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.

Odcinek poprowadzi Paweł Orleański. Pierwszą uczestniczką będzie pani Ewelina, która ma do sprzedania serwis kawowy dla lalek odziedziczony po babci. Porcelanowy zestaw pochodzi z lat 70. z Ćmielowa. O jego historii opowie Jakub Naumiuk. Jako drugi do licytacji przystąpi pan Mateusz, który przywiózł szklaną paterę ze złotym wykończeniem. Na temat jej pochodzenia, stanu i wartości rynkowej wypowie się Krystyna Łuczak-Surówka z warszawskiej ASP. W programie pojawią się także Beata i Rafał, którzy mają do zaoferowania dwa motorowery firmy Romet. Oceni je Adam Śmiałek. Na koniec swój skarb zaprezentuje pan Dariusz. Należy do niego polski fajansowy wazon w stylu new look. O historii tego przedmiotu i jego domniemanego projektanta opowie Kora Tea Kowalska.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...