Na sygnale: Charakterna maniura (534)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Karolina zaczyna pierwszy dyżur. Razem z Piotrem jedzie do mężczyzny, który wypadł z pociągu. Zespół doktora Góry udaje się do starszej kobiety z udarem. Pilnej pomocy wymaga jednak sąsiad seniorki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

O poranku na parkingu karetek Artur uznaje nową ratowniczkę, Karolinę Wojtasek, za złodziejkę leków. Próbuje ją zatrzymać. Kończy się to dla niego boleśnie, gdyż okazuje się ona mistrzynią walki wręcz. Lekarza ratuje Britney, która wdaje się z dziewczyną w bójkę. Gdy nieporozumienie w końcu zostaje wyjaśnione, kobiety znajdują wspólny język. Karolina rozpoczyna swój pierwszy dyżur. Razem z Piotrem jedzie na wezwanie do nieprzytomnego mężczyzny, który wypadł z pociągu. Gdy znaleziony przy torach pacjent się budzi, od razu staje się agresywny wobec ratowników. Wojtasek wpada na pewien pomysł, jak skutecznie uspokoić poszkodowanego. Zespół doktora Góry pomaga starszej kobiecie, która prawdopodobnie doznała udaru. Medycy odkrywają na miejscu, że pilnej pomocy w rzeczywistości wymaga jednak sąsiad seniorki, z którego mieszkania dobiegają podejrzane odgłosy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...