Na dobre i na złe | odc. 911: Bisu nie będzie

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wypadku Olena zaczyna rodzić. Jej życie jest zagrożone. Do szpitala trafia Alicja, u której lekarze diagnozują guza serca. Beger jako asystę przy operacji wybiera Glorię. Oliwia nie kryje złości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Po wypadku Olena zaczyna przedwcześnie rodzić. Hania próbuje wezwać pomoc, ale jej telefon nie działa. Okazuje się, że ciężarna ma poważne obrażenia wewnętrzne i jej życie jest zagrożone. Kiedy kobieta trafia do szpitala, Michał czuwa na zmianę przed blokiem operacyjnym oraz przy inkubatorze i swoim synku. Dręczoną wyrzutami sumienia Hanię zabiera z kliniki Miłosz. Na SOR w Leśnej Górze trafia Alicja, która zemdlała, kładąc się na boku. Pacjentką ma zająć się Blanka, ale bada ją Oliwia. Okazuje się, że kobieta ma guza serca. Gdy przychodzi czas operacji, doktor Beger jako asystę wybiera Glorię. Oliwia nie kryje rozczarowania i głośno wyznaje, że Krasucka robi karierę przez łóżko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...