Barwy szczęścia | odc. 2950

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aldona wraca załamana od lekarza. Bonda wraz z redakcją "Szok" świętuje aresztowanie Dwoickiego. Modrzycki prosi przełożonego o zatrudnienie Sadowskiego. Oliwka porusza z Madzią temat Wiktora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Aldona wraca załamana z kolejnej wizyty u lekarza. Wyniki badań wykazują, że kobieta przechodzi menopauzę. Grzelakowa zwierza się Reginie. Równie przygnębionego Borysa pociesza Vincenzo. Bonda wraz z redakcją gazety "Szok" świętuje aresztowanie Dwoickiego. Modrzycki zwraca się do przełożonego z prośbą o zatrudnienie Sadowskiego. Gangster odmawia. Łukasz wreszcie dochodzi do wniosku, że może bezpowrotnie stracić rodzinę, przez to, że zaangażował się w ostatnie śledztwo. Zbrowska ma problemy przez Ewę Poraj, która postanowiła się na niej zemścić za zerwanie współpracy. Influencerka zawiadomiła swoje obserwatorki, że promowane przez nią kremy, wywołują reakcję alergiczną. Oliwka porusza z Madzią temat jej relacji z Wiktorem. Przyjaciółka jednak nie jest chętna, by o tym rozmawiać. Na dodatek odkrywa, że zakochany w niej chłopak chce zrobić sobie specjalnie dla niej tatuaż.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...