Leśniczówka (843)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Konrad odzyskuje pamięć. Idzie do Kasi i prosi, by pozwoliła mu wrócić do domu. Jacek, by wytłumaczyć Pati, że rozwód jest nieunikniony, kłamie, że nie kocha już Magdy. Dziewczynka jest zdruzgotana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Konrad odzyskuje pamięć. Wychodzi ze szpitala i idzie do Kasi. Prosi ukochaną, aby pozwoliła mu wrócić do domu. Zraniona Ruszczycówna jednak zachowuje dystans. Jacek, aby wytłumaczyć Pati, że rozwód z jej mamą jest nieunikniony, kłamie, że nie kocha już Magdy. Dziewczynka jest tym wyznaniem zdruzgotana. Tadeusz uświadamia Mondrasiukowi, że popełnił błąd. Krawczykowi udaje się udowodnić, że Henryk dotykał jego telefonu. Z kolei Edytka uważa, że Artur w sprawie Gałka popada w paranoję. Umawia narzeczonego na wizytę do psychologa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...