Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3777

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert montuje kamery w biurze Kai, która szykuje zasadzkę na prokuratora. Kiedy zjawia się Piasecki, komendant celuje do niego z broni. Grzesiek nie zważa na kpiny w sieci. Ćwiczy techniki makijażu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Robert montuje kamery w biurze Kai, która organizuje zasadzkę na prokuratora. Kiedy Piasecki pojawia się na miejscu, komendant celuje mu bronią między oczy. Iga i Robert są przerażeni. Grzesiek jest wyśmiewany w internecie, ale nie przejmuje się kpinami. Chłopak uważa, że rola Gai rozpoczęła w jego życiu nowy rozdział. Zamiast wyjść z kolegami do kina, ćwiczy techniki makijażu. Smolny i Artur podejrzewają, że Marcelina upozorowała swoje porwanie. Gwiazda w to nie wierzy, ale dziennikarze nie odpuszczają. W końcu znajdują żonę prezesa w jej ulubionym SPA. Przemysław musi spojrzeć prawdzie w oczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...