Barwy szczęścia | odc. 2949

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na konferencji prasowej Sadowski pogrąża swojego szefa. Policja aresztuje oszusta. Tymczasem jego bandyci usiłują porwać Kasię. Atakują ją w obecności dzieci. W ostatniej chwili kobietę ratuje Majak.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Aldona i Borys mają nadzieję, że w końcu uda im się zajść w wymarzoną ciążę. Kolejne badanie USG przynosi im jednak rozczarowanie. Oliwka zagląda do Madzi. Ku swojemu zaskoczeniu spotyka u niej Wiktora, o czym od razu informuje Kępskiego. Przyjaciółka zdradza Zbrowskiej, że lubi chłopaka, ale nie czuje się jeszcze gotowa na poważny związek. Wiktor z kolei oświadcza swojemu ojcu, że się zakochał. Łukasz pozoruje współpracę z Dwoickim, jednocześnie pozostając w kontakcie z Marcinem. W tym czasie Kasia wraz z dziećmi przygotowuje się do ucieczki do Hiszpanii. Na konferencji prasowej Sadowski pogrąża swojego szefa, twierdząc, że dopuścił się on oszustwa. Policja aresztuje biznesmena. Ochroniarzowi Dwoickiego udaje się uciec. Kolejni bandyci krętacza usiłują porwać Kasię. Atakują kobietę na oczach jej przerażonych dzieci. W ostatniej chwili ratuje ją Majak, który cały czas obserwował rodzinę z ukrycia. Gangsterzy zostają zatrzymani. Kasia decyduje się jednak uciec z Paulinką i Ksawerym do Barcelony, by dołączyć do Izy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...