Leśniczówka (842)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Lesiński trafia do szpitala. Odkrywa, że odzyskał pamięć. Henryk nie przyznaje się do anulowania rezerwacji Artura. Krawczyk zamierza to udowodnić. Lilia słyszy rozmowę Matyska z Misią. Zrywa z nim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Konrad podczas pocałunku z Eweliną przypomina sobie momenty swojego życia z Kasią. Z powodu silnego bólu głowy Lesiński trafia do szpitala. Tam niespodziewanie odkrywa, że odzyskał pamięć. Henryk nie przyznaje się do anulowania rezerwacji Artura. Krawczyk jednak zamierza to udowodnić. Wiesiek zbiera odciski palców z telefonu przyjaciela. Tymczasem Tamara mówi Januszowi, że nie mogą już dłużej ze sobą współpracować. Karcz zaczyna ją namiętnie całować, a Stańczyk zostaje u niego na noc. Lilia słyszy rozmowę Matyska z Misią. Zrywa z Robertem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...