Uroczysko (48)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata ratuje sytuację podczas niedyspozycji Filipa. Komisarz nie może pogodzić się z faktem, że mylił się co do podpalacza winnego śmierci matki. Wdowa po Wicie znika w zagadkowych okolicznościach.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Agata ratuje sytuację podczas niedyspozycji Filipa. Komisarz nie może pogodzić się z faktem, że podpalacz winny śmierci matki jest chybionym strzałem. W dziesiątkę trafia jednak Olaf, który pomaga Olkowi w aranżacji randki ze swoja siostrą, Zuzą. Żona zmarłego Wita znika w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając na drodze rozbity samochód, a w domu jedynego syna. Pierwszy podejrzany opuści areszt, gdy okaże się, że narzędzie zbrodni zostało wykupione na receptę, ale nie na jego nazwisko...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...