M jak miłość | odc. 1784

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona, Aneta i Olek próbują przekonać Aleksandrę, która nie skrywa niechęci do wybranki syna, by dała jej szansę. Robert, szef gangu, do którego należy Rafalski, postanawia porwać ukochaną Marcina.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Kiedy Marcin zapomina o szkolnym Dniu Kropki, Kama znów rusza mu z pomocą. Chodakowski zaczyna dostrzegać, jak bardzo zależy mu na dziewczynie. Aleksandra nie skrywa swojej niechęci wobec nowej wybranki syna. Iwona, Aneta i Olek próbują przekonać seniorkę, by ta dała szansę tancerce. Robert, szef gangu, do którego należy Rafalski, postanawia porwać ukochaną Marcina. Bandyci wypuszczają przerażoną i zapłakaną Kamę po kilku godzinach. Aneta odkrywa, że Monika, pacjentka Olka, jest zauroczona mężczyzną i nie kryje się ze swoim uczuciem. Kiedy kobieta postanawia wykonać krok w stronę Chodakowskiego, lekarka sugeruje jej pomoc psychologiczną. Wściekła Monika kluczami rysuje jej auto. Zostaje złapana na gorącym uczynku. Odrzucona kobieta postanawia oskarżyć Olka w internecie o molestowanie. Kasia i Justyna uczestniczą w pogrzebie Stawskiej. Po uroczystości jadą do notariusza, który wręcza im korespondencję od ciotki. Wychodzi na jaw, że ostatnim życzeniem zmarłej kobiety było przekazanie listu ukochanemu sprzed lat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...