Barwy szczęścia | odc. 2948

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa Poraj żąda od Zbrowskiej udziału w zyskach w zamian za dalsze reklamowanie kremów. Tomasz zaprasza Oliwkę na weekend do Bari. Dwoicki więzi Łukasza, chcąc zmusić go do przyjęcia łapówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Influencerka Ewa Poraj żąda od Zbrowskiej udziału w zyskach w zamian za dalsze reklamowanie kremów. W odpowiedzi zdenerwowana dziewczyna rezygnuje z ich współpracy. Tomasz, by poprawić humor Oliwce, zaprasza ją na weekendowy wypad do Bari. Dwoicki więzi Łukasza, próbując zmusić dziennikarza do przyjęcia łapówki. Grozi także jego rodzinie. Kasia jest zaniepokojona, że mąż nagle przestał się do niej odzywać. Jedzie do Warszawy, by go odnaleźć. Gdy ten wraca nagle do domu, Sadowska wybucha i żąda, by poddał się terapii, bo jest uzależniony od adrenaliny. Malwina i Herman cieszą się z pierwszych chwil z Rozalką. Tymczasem małą odwiedzają w szpitalu kolejni goście: Małgorzata, Jerzy oraz Rawiczowa, która postanawia zostać jej ulubioną ciocią. Marczak jest tym przerażony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...