Leśniczówka (841)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Robert sądzi, że to Misia nasłała na niego prostytutkę. Chce wszystko wyjaśnić. Kasia jest w szoku po tym, co usłyszała od Konrada. Z kolei Lesiński czuje ulgę. Wychodząc z biura, całuje Ewelinę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Robert podejrzewa, że to Misia nasłała na niego prostytutkę. Postanawia odwiedzić córkę Lilii i wszystko wyjaśnić. Dziewczyna obiecuje, że taka sytuacja już się nie powtórzy i więcej nie będzie go testować. Kasia jest w szoku po tym, co usłyszała od Konrada. Z kolei Lesiński czuje ulgę. Zaprasza Ewelinę na obiad, a wychodząc z biura, niespodziewanie ją całuje. Z daleka obserwuje to Ruszczycówna. Artur i Edytka zabierają Henryka na zdjęcie gipsu. Gdy narzeczeni wychodzą na chwilę z auta, Gałek kasuje bilet Artura na lot do Szwecji. Niebawem Krawczyk odkrywa, że rezerwację usunięto i domyśla się, kto jest sprawcą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...