Klan | odc. 4287

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola opowiada mężowi o tym, jak spotkała w Elmedzie jego sobowtóra. Czesia idzie na pogrzeb znajomego rodziny. Dżastin wraca do domu ze szpitala. Dżesika i Dymka przygotowali prezenty dla syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola opowiada mężowi o tym, jak spotkała w Elmedzie jego sobowtóra. Antek ponownie pyta Mariusza o sprawę z traktorem. Jest zestresowany, ponieważ musi powiedzieć Justynie, że została oszukana. Ta z kolei nie zamierza zostawić tej sprawy. Już zamieściła w sieci stosowne ogłoszenie, a teraz chce zgłosić to na policję. Czesia idzie na pogrzeb znajomego rodziny. Robi to niechętnie, ponieważ z tą osobą wiążą się złe wspomnienia. Dżastin wraca do domu ze szpitala. Dżesika i Dymka przygotowali prezenty dla syna. Na chwilę zjawia się nawet Darek. Skoczek odwiedza Lubiczów. Zaprasza ich na inaugurację swojego sklepu monopolowego. Paweł, który nie ma ochoty iść, kłamie, że tego dnia wyjeżdżają z Wigą do Krakowa. Kamila coraz bardziej angażuje się w firmę Emilii. Podpisuje kolejny kontrakt z odbiorcą ich sprzętu komputerowego. Tymon odwiedza szkołę Agnieszki. Snuje plany związane z Leną. Ich rozmowę przerywa pojawienie się sobowtóra Rafała, o którym opowiadała Ola.

Występują

Zobacz także

Ładuję...