Uroczysko (47)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozpoczyna się trudne śledztwo. Nieliczni znajdują wskazówkę, jak wydostać się z escape roomu. Filip staje twarzą w twarz z podpalaczem. Policja szuka w zniszczonych dokumentach motywu przestępstwa.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Rozpoczyna się śledztwo pełne pułapek i tylko nieliczni znajdą wskazówkę, która pomoże wydostać się z escape roomu. Witowi to się jednak nie uda. Filip staje twarzą w twarz z podpalaczem wystawionym przez opłaconego bandytę. Policjanci próbują złożyć w całość zniszczone dokumenty, licząc na to, że znajdą w nich motyw popełnienia przestępstwa. Tymczasem Ziomecki cieszy się, że jednego dnia zamknął dwa dochodzenia i dwóch morderców. Dla Agaty wszystko to wydaje się zbyt proste.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...