Matki, żony i kochanki (1/22)

serial obyczajowy Polska 1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cztery przyjaciółki spotykają się po latach. Wanda jest pielęgniarką, Hanka dentystką, Dorota współwłaścicielką firmy. Wiktoria samotnie wychowuje syna. Postanawiają odnaleźć jego ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o czterech pielęgniarkach: Hance (Elżbieta Zającówna), Wandzie (Małgorzata Potocka), Dorocie (Gabriela Kownacka) i Wiktorii (Anna Romantowska). Każda z nich podejmuje pracę w innym zawodzie. Wszystkie borykają się jednak z podobnymi problemami, wynikającymi z życia zawodowego i uczuciowego. Zaradne kobiety często muszą wyręczać mężczyzn w podejmowaniu różnych decyzji. Ich losy zachęcają do refleksji nad codziennym życiem.

W tym odcinku

Cztery przyjaciółki spotykają się po latach. Wanda jest pielęgniarką, ma męża i troje dzieci. Hanka, dentystka, właśnie się rozwodzi, ma też romans z dużo młodszym chłopakiem. Dorota, niezależna bizneswoman, jest współwłaścicielką dobrze prosperującej firmy, ma kochanka - rzeźbiarza. Wiktoria, samotna matka, pracuje w domu kultury i musi liczyć się z każdym groszem. Przyjaciółki postanawiają odnaleźć ojca jej syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...