Leśniczówka (840)

telenowela Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Zaaranżowana przez Pati randka Magdy i Jacka okazuje się nieudana. Olga mówi Kasi, że Konrad spotyka się z Eweliną. Następnego dnia Ruszczycówna pyta o to męża. Jego wyznanie jest dla niej ciosem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) walczy o swoje szczęście u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbuje wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż piętrzą się przed nią kolejne problemy. Trudne chwile przechodzi też związek Magdy i Jacka.

W tym odcinku

Zaaranżowana przez Pati randka Magdy i Jacka okazuje się nieudana. Mondrasiuk przyznaje się, że ma prawniczkę, co sprawia, że Ździebłowska czuje się oszukana. Chce, aby Jacek wytłumaczył Pati, że ich rozstanie jest nieuniknione. Wzburzona Olga mówi Kasi, że Konrad spotyka się z Eweliną. Następnego dnia Ruszczycówna pyta o to swojego męża. Ten najpierw zaprzecza, ale po chwili decyduje się na wyznanie, które jest dla ukochanej ogromnym ciosem. Misia zatrudnia kobietę do towarzystwa, aby udowodnić, że Robert nie jest odpowiednim partnerem dla jej mamy. Nasyła ją na Matyska w restauracji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...