Klan | odc. 4286

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Irmina martwi się o dziecko, które chciała adoptować. Bogna sugeruje, by skontaktowała się z biologiczną matką. Bolek i Heniutka zastanawiają się, jak znaleźć najemcę do warszawskiego mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Irmina nie może pogodzić się z tym, że dziecko, które chciała adoptować, wróci do biologicznej matki. Martwi się, czy kobieta nie porzuci chłopca po raz drugi. Bogna sugeruje, by spróbowała się z nią skontaktować. Janusz wciąż cierpi po kolizji z drzwiami. Tymon namawia go, by znowu spróbowali pójść na trening boksu. Agnieszka sugeruje im zajęcia jogi. Bolek i Heniutka zastanawiają się, jak znaleźć najemcę do swojego warszawskiego mieszkania. Henia uważa, że skoro Lola chce zostać dłużej w kraju, to mogłaby na jakiś czas tam zamieszkać. Justyna zjawia się w warsztacie samochodowym. Informuje, że trzeba odebrać traktor. Antek ustala, że lawetą pojedzie Mariusz. Ola wychodzi z gabinetu lekarskiego po kontroli z Filipkiem. Na korytarzu widzi siedzącego Rafała, ale kiedy Filipek do niego podbiega, okazuje się, że to nie on. Ola jest pod wrażeniem podobieństwa. Opowiada o wszystkim Agnieszce. Wkrótce dołącza do nich Tymon.

Występują

Zobacz także

Ładuję...