Klan | odc. 4285

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Irmina i jej mąż projektują pokój dla synka. Dostają złe wieści. Tymon namawia Janusza, by zaczęli trenować boks. Lola informuje przyjaciół, że wynajęła pokój w hotelu. Chce spędzić trochę czasu sama.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Irmina z mężem zaczynają projektować pokój dla synka. Igor ma specjalne pomysły związane z piłkarską przyszłością chłopca. Niebawem jednak otrzymują złe wieści. Okazuje się, że po dziecko zgłosiła się jego biologiczna matka, która chce je odzyskać. Tymon namawia Janusza, żeby zaczęli trenować boks. Jeszcze tego samego dnia Mroziewicz wyciąga sąsiada na trening. Lola informuje przyjaciół, że wynajęła pokój w hotelu. Chce spędzić trochę czasu samotnie, żeby zastanowić się nad przyszłością. Heniutka sugeruje Bolkowi, że powinni wrócić do swojego mieszkania. Pytają jeszcze o zdanie Miłosza i Bożenkę. Antek przypomina Norbertowi o traktorze, który kupiła Justyna. Pyta, czy już się zastanowił się nad możliwością jego naprawy. Norbert, choć uważa, że nie zrobią na nim żadnego biznesu, widząc, jak bardzo Antkowi zależy na Justynie, podejmuje się zadania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...