Uroczysko (46)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Filip dzieli się z bratem informacjami uzyskanymi od bandyty. Uważa, że dopadł winnego śmierci matki. Agata wraca do Uroczyska, natomiast jedna z kandydatek na miss w dniu finału opuszcza miasteczko.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Filip dzieli się z bratem informacjami, uzyskanymi od bandyty. Jest pewien, że ma już w garści człowieka odpowiedzialnego za śmierć matki. Tymczasem sprawa zamordowanej Wioletty nabiera tempa. Agata wraca do Uroczyska, podczas gdy jedna z kandydatek na miss w dzień finału wyjeżdża w pośpiechu z miasteczka. Organizator gali nie zamierza opuścić wyborów. Dzięki Filipowi zobaczy je jednak w pokoju przesłuchań. Dziewczyny biorące udział w konkursie twierdzą, że liczy się zabawa, a nie wygrana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...