Na dobre i na złe | odc. 910: Pełne zaufanie

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Blanka wraca do szpitala po podróży poślubnej. Olena udaje się do kliniki na kontrolne badania. Kiedy Hania kończy swój dyżur, prosi koleżankę, by zawiozła ją do domu. Dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Blanka po podróży poślubnej wraca do szpitala, gdzie zostaje radośnie przywitana przez większość swoich współpracowników. Po urlopie pierwszą pacjentką lekarki i Radwana jest kobieta, która podejrzewa, że jest w ciąży. Nie jest jednak świadoma tego, że jej mąż nie może mieć dzieci. Borys zauważa, że Hania ponownie spóźniła się do pracy. Pacjent, którego Sikorka niedawno operowała, czuje się coraz gorzej. Chory przechodzi badania. Okazuje się, że lekarka podczas zabiegu zostawiła w nodze mężczyzny gazik. Olena udaje się do szpitala na kontrolne USG. Prosi Hanię, by po skończonym dyżurze zawiozła ją do domu. Dochodzi do wypadku...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...