Barwy szczęścia | odc. 2945

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz wręcza Marczakowi dokumentację inwestycji. Prosi o konsultację. Hubert wyznaje Marysi, że nie chce wrócić do Klary. Ewelina wychodzi ze szpitala. O problemach rozmawia jedynie z Ewą i Aleksem.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.04 11:30
TVP Polonialogo
Czw 25.04 16:30
TVP Polonialogo
Pt 26.04 5:00
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Łukasz wręcza Marczakowi dokumentację inwestycji, którą udało mu się zdobyć w pracy. Prosi go o konsultację. Liczy na to, że inżynier znajdzie w niej jakąś nieścisłość. Sadowski dowiaduje się, że Weronika wciąż obserwuje Dwoickiego, szukając jakichś dowodów na przekręt, który doprowadził do awarii. Paulinka bacznie przygląda się ojcu i Kasi. Dorośli udają, że wszystko jest w porządku. Łukasz zabiera dzieci na weekendowy wyjazd. Dziewczynka zauważa, że ich związek przechodzi kryzys. Tuż przed wylotem do Ameryki Hubert tłumaczy Marysi, dlaczego pocałował Joasię. Wyznaje córce, że nie chce wrócić do Klary. Agata zauważa, że mała zaczęła okazywać wobec Sokalskiej niechęć. Po wyjeździe brata postanawia szczerze porozmawiać z kobietą. Po próbie samobójczej Ewelina wychodzi ze szpitala. Nie potrafi jednak rozmawiać z rodzicami. O swoich problemach mówi jedynie przyjaciołom, Ewie i Aleksowi. Grzelakowie martwią się o syna. Aldona dochodzi do wniosku, że chłopak powinien pójść do psychologa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...