Klan | odc. 4284

telenowela Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lola wyznaje Heniutce, dlaczego wyjechała z domu. Tymon zaczyna działania proekologiczne. Irmina mówi Bognie o planie adopcji. U Norberta i Antka zjawia się Justyna. Przekazuje im świetne wieści.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lola wyznaje Heniutce, że wyjechała z domu przez synową, z którą już od dawna nie potrafi się dogadać. Postanawia udać się na kilka dni do rodziny do Turku i zastanowić, co dalej. Tymczasem z Warszawy wraca smutny Bolek. Ludzie, którzy wynajmowali ich mieszkanie, zrezygnowali. Tymon rozpoczyna działania proekologiczne. Zamierza roznosić po domach ulotki na temat szkodliwości spalin. Szczęśliwa Irmina opowiada Bognie o znalezionym w oknie życia dziecku, które zamierzają z Igorem adoptować. Sytuacja ta pozytywnie wpłynęła na jej męża, który bardzo się zmienił i pragnie zostać rodzicem. Para musi się jednak przygotować na długą procedurę adopcyjną. Norbert i Antek pracują przy oldtimerze, który ma jeździć do ślubów. Niespodziewanie zjawia się Justyna, która przekazuje świetne wieści. Okazuje się, że kupiła dla nich traktor.

Występują

Zobacz także

Ładuję...