Uroczysko (45)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wioletta, jedna z uczestniczek wyborów miss, podczas konkursu zostaje znaleziona martwa. Para posterunkowych, zdalnie nadzorowana przez komisarzy, zabezpiecza miejsce zbrodni i zaczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Dla Wioletty wybory miss nie skończyły się zdobyciem wymarzonego tytułu. Nie zdążyła wystąpić w stroju kąpielowym, bo znaleziono ją martwą w garderobie. Para posterunkowych, zdalnie nadzorowana przez komisarzy, zabezpiecza miejsce zbrodni i rozpoczyna śledztwo. Patolog odnajduje na ciele dziewczyny charakterystyczne ślady, a Zuza ważny przedmiot między żeberkami kaloryfera. Konkurs piękności trwa nadal i wciąż nie wiadomo, która z kobiet wygra - Andżelika, Vanessa czy córka Kordasa. Agata przyjeżdża do mamy, która leży w szpitalu po operacji. Przy łóżku chorej znajdują się również Michał i niedoszły mąż pani komisarz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...