Na ratunek 112: Nikt nie widzi, nikt nie słyszy (585)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Marzena spotyka synka sąsiadów, Anny i Maćka, który robi zakupy w pobliskim sklepie. Odprowadza go do domu. Tam znajduje sąsiadkę pobitą. Gdy Marzena dzwoni pod numer 112, do domu wchodzi Maciek.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 8:00
Super Polsatlogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Marzena od niedawna spotyka się z Michałem. W trakcie spaceru para zauważa sąsiadów kobiety. Maciek jest brutalny w stosunku do swojej żony Anny. Marzena reaguje, jednak jej chłopak pozostaje bierny. Kobieta jest bardzo zawiedziona postawą swojego partnera i zrywa znajomość. Kilka dni później spotyka synka Anny i Maćka, który robi zakupy w pobliskim sklepie. Odprowadza go do domu. Tam znajduje sąsiadkę pobitą. Gdy Marzena dzwoni pod numer 112, do domu wchodzi Maciek.

Zobacz także

Ładuję...