Na sygnale: Co się dzieje z tymi matkami? (532)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Artur i Zdzisio idą do galerii, by usunąć akt Wiesławy. Seniorka przyłapuje ich na gorącym uczynku. Bartek zaprasza Basię i Tadzika do domu nad jeziorem. Tam zwierza się z problemów małżeńskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ekipa Benia pomaga matce i dwójce jej dzieci, którzy spędzili kilkanaście godzin w samochodzie. Kobieta straciła przytomność na skutek zatrucia spalinami. Po badaniu wychodzi na jaw, że chora ma poważne urazy wewnętrzne po wypadku w pracy. Zespół doktora Góry jedzie na wezwanie do siłowni, gdzie doszło do wypadku z udziałem seniorki. Poszkodowana upadła na sztangę. Po chwili okazuje się, że pomocy lekarskiej potrzebuje również jej trener. Mężczyzna cierpi na niewydolność serca. Po pracy Artur i Zdzisio udają się do galerii ASP, by usunąć akt Wiesławy. Mają nadzieję, że uda im się to zrobić, nim zobaczą go goście wernisażu. Seniorka jednak przyłapuje mężczyzn na gorącym uczynku. Bartek zaprasza Basię i Tadzika do swojego domu nad jeziorem. Podczas wyjazdu zwierza się kobiecie, że ma problemy małżeńskie i jest nieszczęśliwy. Po chwili zaczyna ją całować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...