M jak miłość | odc. 1783

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Werner naraża się Sylwii, flirtując z Agnieszką. Anna Lerman prosi Kamila, by wstawił się za nią u Anity. Magda wraca z Londynu. Rotkiewicz wszczyna w komisariacie awanturę. Pomaga mu Budzyński.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Werner po raz kolejny naraża się Sylwii. Obawiający się poważnego związku mężczyzna flirtuje z nową koleżanką kobiety, Agnieszką. Gdy Kostecka się o tym dowiaduje, pakuje swoje rzeczy i się wyprowadza. Adam się załamuje. W kancelarii Kamila zjawia się Anna Lerman. Prosi prawnika, by wstawił się on za nią u Anity. Seniorka marzy o tym, by chociaż przez chwilę porozmawiać z córką. Gdy Gryc wyznaje ukochanej o spotkaniu z jej matką, rozżalona kobieta wpada w złość. Budzyński w dalszym ciągu wspiera Dimę w opiece nad Nadią. Na dodatek towarzyszy mu podczas wizyty u psychologa. Obaj mężczyźni wikłają się w Siedlisku w bójkę z agresywnymi letnikami, którzy są pod wpływem alkoholu. Magda wraca wreszcie z Londynu. Ukrainiec wita kobietę z ogromnym entuzjazmem, co wywołuje niepokój Andrzeja. Rotkiewicz jest oburzony, że policja do tej pory nie odnalazła nagrania wideo, na którym widać możliwego zabójcę jego rodziny. Wszczyna w komisariacie awanturę. Budzyński wspiera kolegę. Najpierw odbiera go z aresztu, a następnie jedzie wraz z nim do barmana, który ukrył materiał filmowy. Gdy obaj docierają na miejsce, wychodzi na jaw, że mężczyzna zniknął.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...