Na Wspólnej | sezon 22 odc. 3772

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzwonek do drzwi przerywa sielankę Kasi i Darka. Posłaniec wręcza kobiecie kwiaty od anonimowego nadawcy. Żaneta znajduje w biurze śpiącego Damiana. Rozmawia z nim o przyszłości jego małżeństwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy z nich próbuje uporać się z codziennymi problemami. Wszyscy mogą jednak liczyć na pomoc bliskich. Monika Cieślikowa kontynuuje swój romans z Brunonem Krawczykiem. Małżeństwo Joanny Berg i Bogdana przechodzi kryzys. Żadne z nich nie chce zmieniać swojego miejsca zamieszkania. Łucja Agier musi poradzić sobie z obecnością swojej matki w szpitalu, w którym pracuje. Z kolei Iga Przybysz zajmuje się tajemniczą sprawą zabójstwa, podczas gdy jej życie uczuciowe zaczyna rozkwitać.

W tym odcinku

Dzwonek do drzwi przerywa sielankę ślubną Kasi i Darka. Posłaniec wręcza kobiecie bukiet kwiatów od anonimowego nadawcy. Gdy po chwili dzwoni do niej nieznany numer, Darek prosi żonę, żeby nie odbierała. Żaneta znajduje w biurze śpiącego Damiana. Rozmawia z nim o przyszłości jego małżeństwa. Po powrocie mężczyzny do domu Monika znów błaga go o wybaczenie. Para musi zdecydować, co powie Kajtkowi. Ola dowiaduje się od teściowej swojego klienta o mrocznej stronie Adamowicza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...