Uroczysko (44)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Laura zostaje zaatakowana i traci przytomność. Policjanci muszą znaleźć kluczowy dowód w sprawie, który zaginął z gabinetu pani patolog. Agata dostaje niepokojący telefon od byłego narzeczonego.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 0:30
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Laura zostaje zaatakowana i traci przytomność. Ostatnie, co pamięta, to charakterystyczny, słodki zapach... Policjanci muszą znaleźć kluczowy dowód w sprawie, który zaginął z gabinetu pani patolog. Nie będą z siebie zadowoleni, gdy zorientują się, że przeoczyli istotny trop. Żona starosty urządza zamordowanemu politykowi ostatnie pożegnanie, które jednocześnie jest wiecem wyborczym. Gdy na uroczystości pojawia się kobieta z odłamkiem szkła w ręku, robi się niebezpiecznie. Filip i Michał czują się winni, że nie zdążyli zareagować na czas i uchronić bliskiej im osoby. Agata dostaje niepokojący telefon od byłego narzeczonego. Zanim jednak pojedzie do rodzinnego miasta, będzie musiała odczytać zdanie napisane krwią ofiary.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...