M jak miłość | odc. 1782

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy prosi Iwonę o rękę. Kobieta odrzuca oświadczyny, ale udaje im się dojść do porozumienia. Kama w towarzystwie Marcina udaje się do lekarza na badania. Okazuje się, że nie jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół.

W tym odcinku

Kama w towarzystwie Marcina udaje się w końcu na wizytę do swojej lekarki. Podczas badania USG okazuje się, że nie jest w ciąży. Po wyjściu z gabinetu kobieta się załamuje. Iza przygotowuje się do ślubu z Radkiem. W dalszym ciągu jednak myśli o byłym mężu. Na dodatek odkrywa, że jego przyjaciółka prawdopodobnie spodziewa się dziecka. Tymczasem detektyw śledzi ludzi Rafalskiego. Bandyci przyłapują go na robieniu im zdjęć w trakcie ładowania trefnego towaru. Szef gangu, Robert, zamierza dać wścibskiemu mężczyźnie nauczkę. Bierze na celownik Kamę, którą uznaje za dziewczynę Marcina. Po śmierci Stawskiej Kasia na nowo próbuje zbliżyć się do Justyny. Lilka zwierza się Anecie. Wyznaje jej, że nie potrafi przestać myśleć o Mateuszu. Olek mierzy się w pracy z kolejną pokusą. Okazuje się, że wpadł w oko pacjentce, Monice. Aleksandrę niepokoi związek Argasińskiego i Iwony. Jerzy zbiera się na odwagę i w końcu prosi swoją ukochaną o rękę. Ku jego zaskoczeniu kobieta odrzuca oświadczyny. Seniorom udaje się jednak dojść do porozumienia. Oboje zgadzają się zamieszkać ze sobą jako narzeczeni. Aneta, która kibicuje ich związkowi, cieszy się z ich szczęścia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...