Uroczysko (43)

serial kryminalny Polska 2023-2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci muszą zapewnić ochronę Rochowi Olszakowi, bo ktoś mu grozi. Okazuje się, że dwoje podejrzanych ma motyw. Agata nie wierzy w pobudki bandyty, z którym Filip chce wejść w układ.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 0:00
TV 6logo

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Gdy starosta Roch Olszak pojawia się w miasteczku, policjanci muszą zapewnić mu ochronę. Ktoś grozi politykowi. Przesłuchanie dwójki podejrzanych przynoszą rezultaty. Okazuje się, że obie osoby mają motyw. Agata ma spore wątpliwości co do pobudek bandyty, z którym Filip chce wejść w układ. Natomiast ksiądz Marek również nie wierzy, że współpraca z przestępcą przybliży ich do poznania prawdy. Ziomecki nie chce jednak odpuścić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...