Barwy szczęścia | odc. 2942

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aldona żałuje, że wywierała na synu zbyt dużą presję. Ksawery i Paulinka gubią się w lesie. Pod nieobecność Łukasza Mariusz ponownie pomaga Kasi. Wspólnie organizują akcję poszukiwawczą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków. Ich codzienne troski i chwile radości składają się na rzeczywistość osiedla Pod Sosnami.

W tym odcinku

Próba samobójcza Eweliny skłania Aldonę do zmiany nastawienia do Aleksa. Ma sobie za złe, że wywierała na synu zbyt dużą presję. Tymczasem chłopak wraz z Ewą nie może sobie darować, że nie dostrzegł, z jakimi problemami zmaga się jego przyjaciółka. Patryk jest przekonany, że jego ojciec poszedł na randkę z Idą. Senior wykorzystuje sytuację, by jeszcze bardziej zdenerwować chłopaka. Zmusza również Justina, by dał mu zniżkę na dalszy pobyt w hotelu za nieuszanowanie prywatności i zdradzanie jego prywatnych planów. Ostatecznie okazuje się, że Kornel wcale nie spędził wieczoru z Idą, tylko z Weroniką. Ksawery i Paulinka wybierają się o świcie na grzyby i gubią w lesie. Kasia dzwoni po pomoc do Łukasza, jednak on nie może wyrwać się z pracy. Sadowskiej ponownie pomaga Mariusz, organizując w okolicy akcję poszukiwawczą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...