Łowcy skarbów. Kto da więcej? (255)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysztof przywiezie stolik kawowy z włókna szklanego. Na następnej aukcji swój skarb zaprezentuje Małgorzata. Należy do niej figurka przedstawiająca gwiżdżącego chłopca okrętowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.

Odcinek poprowadzi Krzysztof Ibisz. Jako pierwszy wystąpi Krzysztof, który przywiezie stolik kawowy z włókna szklanego, wykonany wg. projektu Luigiego Colaniego. Na następnej aukcji swój skarb zaprezentuje Małgorzata. Należy do niej figurka przedstawiająca gwiżdżącego chłopca okrętowego, którą zakupiła we Francji. Trzecim gościem będzie Marcin, który jest właścicielem gwiazdy dyskotek sprzed lat - potrójnego kolorofonu, który przeleżał ok. 30 lat w piwnicy. O miejscu powstania przedmiotu, jego stanie zachowania i aktualnej wartości rynkowej opowie Adam Śmiałek. Jako ostatnie pojawią się tzw. głowy wawelskie, czyli reprodukcje często ofiarowywane na pamiątkę w czasach PRL-u.

Zobacz także

Ładuję...