Na dobre i na złe | odc. 909: Walcz

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieprzytomny Sergiusz zostaje znaleziony na plaży. Blanka pomaga go ratować. Falkowicz i Wolski zastawiają pułapkę na Sarę. Jadzia ma obawy co do tej konfrontacji. Alina stawia błędną diagnozę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Prywatnie mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Nieprzytomny Sergiusz zostaje znaleziony na plaży. Blanka pomaga uratować gangsterowi życie. Falkowicz i Wolski zastawiają pułapkę na oszustkę, Sarę. Jadzia ma poważne obawy co do tej konfrontacji. Okazuje się, że nie były one bezpodstawne. Pacjentem Aliny zostaje Poldek. Skarżący się na silny ból głowy chłopak przyjeżdża na SOR razem z zaniepokojonym ojcem. Gdy badania nie wykazują niczego niepokojącego, doktor Fisher uznaje, że to tylko migrena. Po kilku godzinach sytuacja się pogarsza. Tuż przed tym, jak po raz pierwszy ma się spotkać ze swoją biologiczną matką, która przed laty oddała go do adopcji, chory traci przytomność i ponownie zostaje pacjentem Aliny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...